fbpx










HYTA INSPIRUJE

Ciekawią Cię projekty domków bez pozwolenia
i zastanawiasz się, jak wybrać projekt domu bez pozwolenia na budowę? Sprawdź to.

Przeglądasz czasem różne projekty domków bez pozwolenia w internecie? Może udało Ci się do nas trafić właśnie podczas takich poszukiwań. Jako inwestor to Ty wybierasz, co wybudujesz. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru i jakie możliwości dają Ci nowe przepisy.










Patrz sercem. Dom bez pozwolenia na budowę ma być Twoją oazą.

Bywa tak, że szukasz domu bardzo długo. W pewnym momencie masz wrażenie, że udało Ci się zobaczyć już wszystko. A jednak wciąż masz w głowie projekt widziany niemal na samym początku. To do niego porównujesz każdy inny. Bo tak naprawdę to w takim domu chcesz mieszkać.

Ten efekt widzimy u wielu naszych klientów. Część z nich decyduje się na budowę od razu, dzięki czemu mają własny dom taniej. Niektóre osoby wracają do nas po długich poszukiwaniach. Często żałują, że poświęciły na nie tyle czasu, bo w międzyczasie materiały podrożały.

Skorzystaj z możliwości Polskiego Ładu. Projekty domów do 70 m2 zabudowy.

Do grudnia ubiegłego roku w naszej ofercie były dostępne jedynie domy z antresolą lub poddaszem. Ich powierzchnia zabudowy nie przekraczała 35 m2. Nowe przepisy obowiązujące od 3 stycznia 2022 roku umożliwiają budowę na zgłoszenie domów o powierzchni zabudowy do 70 m2. Nadal można to zrobić bez kierownika budowy, dziennika budowy i nadzoru budowlanego.
 
Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty większe domy na zgłoszenie. Nowe projekty są oczywiście zgodne z prawem. Sprawdź jedynie Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub decyzję o warunkach zabudowy dla Twojej działki. W tych dokumentach mogą znajdować się wytyczne dotyczące tego, jakie domy na Twojej działce można budować.

Firma pomagająca w formalnościach przy projektach domków bez pozwolenia.

Budowa domu nie musi być trudna. Podobnie jak związane z nią formalności. Wyobraź sobie, że nie musisz przebijać się samodzielnie przez gąszcz przepisów. Jest obok Ciebie osoba, która poprowadzi Cię przez cały proces zgłoszenia. Gdy kupujesz projekt budowlany domu typu Hyta, zapewniamy Ci pomoc na każdym etapie. Od formalności po szczegółowe instrukcje wykonania fundamentów punktowych. Od postawienia konstrukcji zamkniętej domu aż do wyboru ekipy wykończeniowej.
 
Jeśli chcesz, możesz zająć się pracami wykończeniowymi we własnym zakresie. Wraz ze wszystkimi niezbędnymi do tego materiałami otrzymasz od nas szczegółową instrukcję ich wykonania.



Dom 70m2 z dużymi oknami na Twojej działce. Natura przy domu na zgłoszenie.

W sieci możesz znaleźć różne projekty domków bez pozwolenia. Większość z nich opiera się na pomyśle zminimalizowania domów większych gabarytowo. Nie jest to jednak najlepsza idea. Domy o powierzchni zabudowy 70 m2 są już dość duże. Jednak możesz żyć wygodnie także w mniejszym domku. Wystarczy, by w projekcie zaplanowano duże okna. Wówczas masz wrażenie, że mieszkasz w znacznie większych wnętrzach.
 
Do tego każde okno może stać się obrazem zdobiącym Twoją ścianę. Wystarczy, że przemyślisz projekt swojego ogrodu, by mieć piękne widoki ze wszystkich okien.




POROZMAWIAJMY O TWOIM DOMU MODUŁOWYM

Pozostańmy w kontakcie

Masz pytania odnośnie naszych projektów lub trybu pracy? Nie możesz się zdecydować? Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy najlepszą opcję.

Siedziba

Hyta sp. z o.o.
ul. Pomorska 55/8
50-217 Wrocław

Tel: +48 785 035 035

© Copyright 2024 HYTA.PL
Wizualizacje na stronie mają charakter poglądowy.

Hyta
English version | This site includes IP2Location data from https://lite.ip2location.com.