fbpx

POZNAJ HYTĘ I JEJ HISTORIĘ

Łączymy doświadczenie z pasją do projektowaniaBudowa domu modułowego to ważne wydarzenie, a wybór zaufanej firmy do współpracy to najważniejsza decyzja. Hyta to marka założona przez architektów z doświadczeniem, którzy dbają by kolekcja budynków była wyjątkowa i spełniała wszystkie oczekiwania, a proces realizacji przyjazny klientowi. Dowiedz się jak powstają nasze domy modułowe i poznaj zespół specjalistów, który stoi za każdym budynkiem.

HYTA

Żyj w zgodzie z naturą

Pomysł domów o niewielkim metrażu jest zainspirowany skandynawską filozofią posiadania drugiego domu z dala od miasta. Bliskością natury, zarówno w dosłownym znaczeniu dzięki możliwości budowy praktycznie w każdym miejscu, ale również tym mniej oczywistym. Zaczynając od formy i architektury, która przez ogromne przeszklenia wytwarza więź z otoczeniem, a kończąc na naturalnych materiałach jak drewniane okna czy ekologiczne ocieplenie. W Norwegii na taki dom jest odrębne słowo hytte, z którego zaczerpnęliśmy nazwę dla naszych domów jednocześnie je spolszczając. Dla nas słowo hyta to nie tylko dom. To sposób na życie w zgodzie z naturą i minimalizm, ale jednocześnie wygoda i pełna funkcjonalność.

KIK ARCHITEKCI

Doświadczony zespół specjalistów

Hyta to zespół specjalistów, którzy stoją za każdym budynkiem. Już od pierwszego kontaktu nasi architekci przejmują opiekę nad klientem i doradzają w wyborze budynku, lokalizacji na działce oraz w kwestiach formalnych. Tworząc Hytę wyszliśmy od koncepcji idealnego domu rekreacyjnego zamiast od biznes planu nastawionego na zysk. W myśl tej idei zostały wypracowane priorytety, którymi kierujemy się do dzisiaj. Najważniejsze jest poszukiwanie i dostarczanie najlepszych rozwiązań technicznych, funkcjonalnych i estetycznych. Prowadząc również biuro architektoniczne wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta, dzięki czemu domy bez pozwolenia są dopracowane w każdym calu.

Idea niewielkiego metrażem domu w naturalnym środowisku powstała z myślą o wszystkich, którzy marzą o ucieczce od zgiełku miasta do własnego domu.

Krzysiek i Maciek

Architekci, właściciele Studia KIK Architekci

HYTA

Podnosimy standardy

Chcieliśmy mieć pozytywny wpływ na standardy budowy budynków na zgłoszenie. Ze względu na uproszczoną procedurę formalizacji rola architekta, który powinien być głównym projektantem została zmarginalizowana. W Hycie przykładamy duża wagę do jakości projektowania, a końcowy efekt estetyczny to tylko wierzchołek góry lodowej. Każdy projekt oparty jest obliczeniami statycznymi oraz setkami stron dokumentacji projektowej. Jako architekci z kilkunastoletnim stażem mamy duże doświadczenie w projektowaniu i nadzorowaniu budynków. Wiemy jakie są oczekiwania klientów, standardy budowy oraz na jakie parametry zwracać uwagę przy wyborze materiałów, a co jest tylko chwytem marketingowym.

© Copyright 2024 HYTA.PL
Wizualizacje na stronie mają charakter poglądowy.

Hyta
English version | This site includes IP2Location data from https://lite.ip2location.com.