fbpx

HYTA INSPIRUJE

Dlaczego warto zamieszkać w naturze? 4 zalety domku do 35m2.

Dom w otoczeniu przyrody to marzenie, które od kilku lat jest coraz częściej realizowane przez Polaków – wszystko za sprawą rosnącej popularności domów bez pozwolenia na budowę. Formalności radykalnie się skracają, koszty budowy maleją, a możliwości ulokowania takiego domku są praktycznie nieograniczone. Morze, las, jezioro? Decyzja należy wyłącznie do Ciebie! Poznaj zalety domu z antresolą do 35 m2.

Prosto i szybko

Proces budowy domku do 35 m2, jak i wszystkie formalności z tym związane trwają znacznie krócej niż budowa tradycyjnego domu. Jeśli więc przeraża Cię ilość czynności, jakie musisz wykonać, aby wreszcie się wybudować, to dom na zgłoszenie wydaje się idealnym rozwiązaniem. Prosto, szybko i bezpiecznie – zajrzyj do naszego FAQ, aby poznać więcej szczegółów budowy Hyty Twoich marzeń.

Ulubione aktywności na wyciągnięcie ręki

Uwielbiasz górskie wędrówki, kąpiel w mazurskich jeziorach, spacery po lesie? Mieszkając w samym centrum natury, nie musisz już martwić się zmarnowaną na dojazdy sobotą. Wyobraź sobie pobudkę z widokiem na szczyt, który będziesz zdobywać lub zachód słońca na tle jeziora obserwowany z tarasu Twojego domu. Bezcenne.

Mały metraż, dużo możliwości

35 m2 to przestrzeń, która spokojnie pomieści całe Twoje życie. Wygodny salon, komfortowa kuchnia, przestronna sypialnia i pokój na wysokości, czyli antresola do samodzielnego zagospodarowania. Każda z naszych Hyt zaprojektowana została tak, aby na małym metrażu dało się przyjemnie żyć bez uczucia przesytu i ciasnoty. Otwarta przestrzeń, duże przeszklenia i ponadczasowy design to nasz pomysł na mieszkanie w naturze.

Weekendowy wypad czy ucieczka z miasta na dłużej?

Dzięki nowoczesnym technologiom dom na zgłoszenie nie musi już być wyłącznie domkiem letniskowym, teraz możesz wybudować się i zamieszkać w Hycie nawet w zimie. Dobra izolacyjność budynku i możliwość wbudowania kozy w celu dogrzania domu to udogodnienia, które pozwolą Ci cieszyć się pobytem o każdej porze roku. Tym sposobem możesz spędzać mnóstwo czasu na łonie natury, bez względu na warunki pogodowe.

Naturalny krajobraz koi zmysły i przywraca człowieka do jego korzeni. To niezwykle ważne, aby zachować balans pomiędzy pracą i obowiązkami a czasem spędzanym na świeżym powietrzu. Obejrzyj nasze projekty i zobacz, jakie możliwości kontaktu z naturą daje Hyta.

POROZMAWIAJMY O TWOIM DOMU MODUŁOWYM

Pozostańmy w kontakcie

Masz pytania odnośnie naszych projektów lub trybu pracy? Nie możesz się zdecydować? Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy najlepszą opcję.

Siedziba

Hyta sp. z o.o.
ul. Pomorska 55/8
50-217 Wrocław

Tel: +48 785 035 035

© Copyright 2024 HYTA.PL
Wizualizacje na stronie mają charakter poglądowy.

Hyta
English version | This site includes IP2Location data from https://lite.ip2location.com.