fbpx

DOMY DO 35M2

Wspólny sukces ukryty w 6 prostych krokach


Proces budowy hyty nie jest skomplikowany. Wszystkie podstawowe etapy można podzielić na 6 prostych kroków. Zobacz jak to działa i na co warto zwrócić uwagę.

KROK 1

Wybierz i skonfiguruj własną Hytę


Przejrzyj naszą kolekcję domów bez pozwolenia i wybierz model, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Oferujemy 10 różnych budynków, zarówno domy do 35m2 jak i większe, które różnią się formą i skalą. Następnie przejdź do personalizacji swojej Hyty. Na stronie każdego modelu znajduje się konfigurator, który zawiera pełną ofertę wykończenia i pozwala od razu poznać koszt budowy. W konfiguratorze oprócz zakresu prac można wybrać wykończenie zarówno elewacji jak i wnętrza. Nasz zespół architektów przygotował autorskie kolory elewacji, wyjątkowe materiały do wnętrza oraz bogatą ofertę dodatków, takich jak dach fotowoltaiczny, ekologiczna pompa ciepła czy tarasy.

Odkryj funkcjonalne projekty

Etap 1

Poznaj standard naszych budynków

Etap 2

Sprawdź jakość naszych realizacji

Etap 3

KROK 2

Wyślij formularz konfiguracji

Wysłanie formularza z konfiguracją to najważniejszy krok do budowy Hyty. Dzięki temu wiemy jaki budynek Cię interesuje i możemy zacząć rozmawiać o Twoich planach. W formularzu znajdują się kluczowe informacje, takie jak lokalizacja, planowane przeznaczenie oraz termin budowy, które pozwalają nam skutecznie doradzić Ci w kolejnych krokach. Po wysłaniu swojej konfiguracji otrzymasz wiadomość e-mail z podsumowaniem, katalog techniczny, projekt do zgłoszenia oraz przewodniki z informacjami o kolejnych krokach. Dodatkowo otrzymasz link do umówienia spotkania. Nasz architekt zaopiekuje się Tobą i dostarczy kluczowych informacji o budowie na Twojej działce.

Wybierz zakres prac i pakiet

Etap 1

Wybierz wykończenie oraz dodatki

Etap 2

Wyślij formularz konfiguracji

Etap 3

KROK 3

Upewnijmy się co możesz zbudować


Po otrzymaniu od nas przewodników musimy ustalić, czy wybrany model Hyty może zostać wybudowany na Twojej działce. To zależy od zapisów w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, a w szczególności od dopuszczonej funkcji oraz formy budynku. Jeżeli działka nie jest objęta MPZP konieczne będzie uzyskanie warunków zabudowy. W takim przypadku Hyta powinna mieć podobne gabaryty do sąsiedniej zabudowy. Po wysłaniu konfiguracji, możesz umówić się na spotkanie z naszym architektem, który doradzi w każdym aspekcie budowy. Na tym etapie warto również sprawdzić, do jakich sieci (prąd, woda i kanalizacja) ma dostęp Twoja działka. W razie potrzeby, zgłoś się do lokalnego dostawcy prądu oraz wodociągów z prośbą o podłączenie.

Sprawdź czy działka jest objęta MPZP

Etap 1

Skonsultuj z nami możliwości zabudowy

Etap 2

Zaplanuj fundamenty i przyłącza

Etap 3

KROK 4

Sprawdźmy potrzebne formalności

Możesz postawić Hytę na dwa sposoby. Pierwszy to złożenie prostego zgłoszenia budując Hytę jako budynek rekreacji indywidualnej. Drugi sposób to budowa jako budynek jednorodzinny, który wymaga pełnego projektu budowlanego. Wybór między dwoma opcjami zależy od dopuszczonej funkcji (patrz krok 3). Jeśli możesz skorzystać z opcji prostego zgłoszenia, udostępniamy Ci projekt za darmo po wysłaniu konfiguracji. W tym przypadku możesz złożyć zgłoszenie samodzielnie, ponieważ nie jest wymagany podpis architekta. Jeśli wybierzesz opcję pełnego projektu budowlanego, znajdziesz projekt typowy jako opcję w naszym konfiguratorze. W tym przypadku potrzebna będzie adaptacja projektu u lokalnego architekta. W obu przypadkach mogą to być domy bez pozwolenia, ponieważ budowę domu jednorodzinnego również można zgłosić, ale z pełnym projektem budowlanym.

Poznaj dwie ścieżki budowy Hyty

Etap 1

Sprawdź czy możesz budować na zgłoszenie

Etap 2

Zgłoś budowę lub zamów projekt typowy

Etap 3

KROK 5

Zamów Hytę i podpisz z nami umowę


Jeżeli masz już wybrany model i pewność, że budowa na Twojej działce jest możliwa, przyszedł czas na podpisanie umowy. Montaż budynku trwa zaledwie kilka dni, ale produkcja 4 miesiące, dlatego warto zaplanować budowę z wyprzedzeniem. Pamiętaj, że proces przyłączenia niektórych mediów, takich jak prąd, może trwać ponad rok. Jeżeli masz już zaplanowany termin to możemy podpisać umowę końcową lub zacząć od umowy rezerwacyjnej. W przypadku rezerwacji opłata jest znacznie niższa i nie musisz jeszcze decydować się na konkretną konfigurację. Po podpisaniu umowy rezerwacyjnej możesz przejść do formalizacji budowy. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji podpiszesz z nami umowę końcową.

Ustal z nami dogodny termin budowy

Etap 1

Podpisz umowę rezerwacyjną

Etap 2

Podpisz umowę końcową na budowę

Etap 3

KROK 6

Zobacz jak szybko postawimy Twoją Hytę


Ostatnim krokiem jest produkcja Twojego domu. W Hycie stawiamy na pełną prefabrykację, dlatego nasze budynki powstają w większości w hali produkcyjnej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wcześniejsza budowa w fabryce wpływa na jakość wykonania – w komfortowych warunkach łatwiej o wysoki standard. Przed montażem budynku wykonamy wizję lokalną, aby upewnić się jakie środki transportu będą konieczne. Montaż budynku z gotowych paneli do standardu deweloperskiego zajmuje zaledwie kilka dni. Przy pakiecie kompleksowym następnie przechodzimy do wykończenia wnętrza, co w zależności od wielkości budynku zajmuje 2-3 tygodnie.

Wyprodukujemy budynek w fabryce

Etap 1

Sprawdzimy warunki dojazdu

Etap 2

Postawimy Hytę na Twojej działce

Etap 3

KROK 6

MONTAŻ
PAKIETU DEWELOPERSKIEGO

Zobacz film pokazujący pracę naszej ekipy. Na wcześniej przygotowanych fundamentach stawiane są sprefabrykowane panele konstrukcji, które zawierają już okna oraz elewację. Zwróć uwagę na maszyny, których używamy i czy jest wystarczające miejsce na działce oraz na możliwości dojazdu na Twoją działkę. Jeżeli sprzęt pokazany na filmie nie będzie w stanie wjechać – zawsze możesz skorzystać z dodatkowej opcji przeładunku na mniejsze pojazdy.

ZOBACZ FILM

Wybierz swój dom bez pozwolenia na budowę

Letniskowa legenda z antresolą
bez pozwolenia na budowę, domy do 35m2

Svale

Hyta, która do złudzenia przypomina legendarny domek letniskowy typu Brda, a jednak przy bliższym poznaniu odkryje przed Tobą wiele więcej.

Minimalistyczny dom kostka
bez pozwolenia na budowę, domy do 35m2

Stork

Sześcienna bryła oferująca najwięcej przestrzeni wewnętrznej. Dla miłośników modernizmu i prostych form.

Funkcjonalny dom typu stodoła
bez pozwolenia na budowę, domy na zgłoszenie

Hest

Przywołaj wspomnienie wakacji na wsi. Wysoki sufit, przestronna antresola oraz duże przeszklenia pozwolą Ci poczuć się jak dawniej.

POROZMAWIAJMY O TWOICH PLANACH

Pozostańmy w kontakcie

Masz pytania odnośnie naszych projektów lub trybu pracy? Nie możesz się zdecydować? Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy najlepszą opcję.

Siedziba

Hyta sp. z o.o.
ul. Pomorska 55/8
50-217 Wrocław

Tel: +48 785 035 035

© Copyright 2024 HYTA.PL
Wizualizacje na stronie mają charakter poglądowy.

Skandynawskie domy bez pozwolenia - Hyta by KIK Architekci
English version | This site includes IP2Location data from https://lite.ip2location.com.