fbpx

DOMY MODUŁOWE NA ZDJĘCIACH

Od idei do realizacjiOdkryj nasze wyjątkowe domy modułowe, które łączą nowoczesny design, funkcjonalność i ekologię. W zakładce „Realizacje” prezentujemy przykłady naszych projektów, które powstały w różnych zakątkach kraju, pokazując, jak domy modułowe Hyta mogą spełniać marzenia o idealnym miejscu do życia i wypoczynku. Zainspiruj się naszymi realizacjami i zobacz, jak nasze domy modułowe harmonijnie wpisują się w otaczającą je przyrodę.

HYTA

Realizacje firmy Hyta

Zrealizowaliśmy blisko sto domów modułowych w całej Polsce oraz północnej Norwegii. Idea niewielkiego metrażem domu w naturalnym środowisku powstała z myślą o wszystkich, którzy marzą o ucieczce od zgiełku miasta. Dla Skandynawów posiadanie drugiego domu to rzecz naturalna. Każda rodzina ma dom weekendowy, w którym często spędza więcej czasu niż w mieście. W Norwegii na taki dom jest odrębne słowo hytte, z którego zaczerpnęliśmy nazwę dla naszych domów jednocześnie je spolszczając. Dla nas słowo hyta to nie tylko dom. To sposób na życie w zgodzie z naturą i minimalizm, ale jednocześnie wygoda i pełna funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma inwestycjami, które mieliśmy przyjemność stworzyć.

REALIZACJA HYTA HEST

Sowia Ostoja

Sowia Ostoja to realizacja modelu HEST. Stoi między drzewami w Gamerkach Małych na Warmii. Szczęśliwi posiadacze domu wynajmują ten obiekt. W domu wakacyjnym do dyspozycji Gości przygotowano taras, 2 sypialnie, salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i piekarnikiem. „Wokół jest las i tyle trzeba, żeby zafundować sobie należytą odcinkę od rzeczywistości. Tuż obok jezioro, z tych dzikich, do moczenia stóp z pomostu i wędkowania. Większe, takie do rozłożenia się na kocyku i pluskania, macie niedługą rowerową wycieczkę stąd. A gdzie nie spojrzeć łagodne wzgórza Warmii, czas płynący w sowim tempie, nicniemuszenie i niewielepotrzebowanie. Kilka przyjemnych miejsc ze slow foodem w okolicy: lokalny cydr, kozie sery, świeże ryby i kartacze. No i dom: wygodny, dopieszczony, taki że przyjemnie tu po prostu być i spędzać czas rodziną albo paczką. Jest taras, grill, są maty do jogi, planszówki i książki na wieczory. Wypoczną tu ludzie i psy. W Sowiej Ostoi wszyscy są swoi.”

HEST W NORWEGII

Osada Hestów

W 2021 roku w północnej Norwegii rozpoczęliśmy realizację osady składającej się z naszych modeli Hest i większej wersji Hest Long. W maju 2022 roku powstały kolejne. Wszystkie budynki posiadają panoramiczny widok. Usytuowane na szczycie niewielkiego wzgórza w Skarungen. Idealne do złapania zorzy polarnej. Nasz Hest może pomieścić do 5 osób, a Hest Long posiada dwie sypialnie i może pomieścić 8 osób. Na miejscu znajdują się liczne atrakcje, można między innymi wynająć narty, rowery czy pójść na zajęcia z jogi.

REALIZACJA HYTA ROGN

Realizacja Rogn

W województwie łódzkim zrealizowaliśmy nasz model do 35 m2 – Rogn. Szczęśliwi właściciele użytkują go jako dom rekreacyjny, gdzie spędzają wolny czas w weekendy i wakacje. Dom usytuowany jest wśród drzew, więc spełnia swoją rolę i daje wytchnienie od zgiełku miasta. Jednospadowy dach świadczy o jego unikalnym charakterze.

REALIZACJA HYTA STORK

Realizacja Stork

Zrealizowaliśmy model Stork w kilku lokalizacjach. W jednej z inwestycji, na prośbę inwestora połączyliśmy nasz model w zabudowie szeregowej. Na kolejnej realizacji Stork wolnostojący w zabudowie miejskiej. Hytę możesz postawić wszędzie. W lesie, nad morzem, czy w górach, lecz nie tylko. Stork wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem. W budynku znajduje się strefa wejściowa z szafą, przestronny salon z kuchnią i strefą jadalnianą oraz łazienka.

REALIZACJA HYTA HEST

Mazurskie klimaty

Zrealizowaliśmy w tej lokalizacji niedaleko Warszawy 3 budynki. 2 modele Hest i Hest Long. Szczęśliwi posiadacze większą wersję domu zamieszkują, a dwa mniejsze modele można wynająć. „Nasze drewniane domy został zaprojektowany nowocześnie i funkcjonalnie. Staraliśmy się idealnie wtopić w otoczenie i nie zakłócać natury, która nas tu otacza z każdej strony. Nasza mała wieś, nie poddała się czasowi, wszystko funkcjonuje tu jak dawniej. Nie ma sklepu, ani restauracji, brak turystów, tylko cisza i natura. Wieś otaczają łąki i Puszcza Piska, do najbliższych miejscowości 10 km. Żurawie i niezliczona ilość ptactwa wodnego zapraszają na codzienny spektakl. Tutaj odnajdziesz spokój.”

REALIZACJA HYTA HEST

Mroga tylko spokojnie

Niedaleko Łodzi w Koziołkach zrealizowaliśmy model Hest. W dolinie rzeki Mroga i otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Szczęśliwi właściciele domu wynajmują swój obiekt. „Rozgośćcie się w naszym przytulnym domku, który pomieści 6 osób. Skorzystajcie z dobrodziejstw tarasu, zanurzcie się w balii z uzdrawiającą wodą, huśtajcie się do woli w hamaku i spocznijcie na leżakach, oddając się lekturze książek i albumów, które skryliśmy we wnętrzu. To miejsce traktujemy jak dom.”

DOPIEŚĆ SWOJĄ HYTĘ

Prefabrykowana łazienka

Poszerzyliśmy naszą ofertę o gotowe łazienki. Starannie zaprojektowaliśmy każdy detal, abyś razem z otrzymanym domem, mógł się cieszyć również łazienką.
Podczas realizacji łazienek, korzystamy z najlepszych materiałów, m. in. wyposażenia firmy Cersanit. Za prefabrykację odpowiada doświadczony sztab naszych partnerów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, również na rynkach europejskich. Rocznie realizują ponad tysiąc prefabrykacji. Hyta zapewnia Ci spokój. Nie tylko po tym, jak odbierzesz klucze i wprowadzisz się do swojego wymarzonego domku. Hyta to również spokój poprzez całościową, kompletną realizację, którą od nas otrzymasz.

Wybierz swoją Hytę do zrealizowania

Dom modułowy
Letniskowa legenda z antresolą
bez pozwolenia na budowę, domy na zgłoszenie

Svale

Hyta, która do złudzenia przypomina legendarny domek letniskowy typu Brda, a jednak przy bliższym poznaniu odkryje przed Tobą wiele więcej.

Dom modułowy
Minimalistyczny dom kostka
bez pozwolenia na budowę, domy na zgłoszenie

Stork

Sześcienna bryła oferująca najwięcej przestrzeni wewnętrznej. Dla miłośników modernizmu i
prostych form.

Dom modułowy
Przestronny dom typu stodoła z antresolą
bez pozwolenia na budowę, domy na zgłoszenie

Hauk

Sprawdź co oferuje nasza największa hyta w ofercie. Nowoczesna stodoła w wariancie powierzchni zabudowy do 70 m2.

Dom modułowy
Funkcjonalny dom typu stodoła
bez pozwolenia na budowę,, domy na zgłoszenie

Hest 

Przywołaj wspomnienie wakacji na wsi. Wysoki sufit, przestronna antresola oraz duże przeszklenia pozwolą Ci poczuć się, jak dawniej.

Dom modułowy
Nowoczesny dom z antresolą
bez pozwolenia na budowę, domy na zgłoszenie

Rogn

Projekt dla miłośników oryginalnych rozwiązań na skraju minimalizmu i nowoczesności. Zamieszkaj w domu z wyjątkowym jednospadowym dachem.

Dom modułowy
Nowoczesny dom parterowy
bez pozwolenia na budowę, domy na zgłoszenie

Hegre

Przytulny parterowy dom z zabudowanym tarasem wciąż jednak otwartym na naturę. Rozgość się i poszerz swoje horyzonty.

© Copyright 2024 HYTA.PL
Wizualizacje na stronie mają charakter poglądowy.

Hyta
English version | This site includes IP2Location data from https://lite.ip2location.com.