fbpx


HYTA INSPIRUJE

Hyta – domy na zgłoszenie całoroczne. Jak mieszkać przytulnie?

Planujesz postawić dom bez pozwolenia na budowę? Jak wyobrażasz sobie swój przyszły dom? Wolisz wnętrza absolutnie minimalistyczne, wypełnione tylko tym, co niezbędne? A może preferujesz bardziej sielankowy klimat?W swojej Hycie możesz wszystko, a nie musisz nic. Sprawdź 4 sprawdzone sposoby na przytulne wnętrza w domu na zgłoszenie całorocznym. Wykorzystaj tylko niektóre z nich, wszystkie naraz, albo całkowicie z nich zrezygnuj.

Ściana pełna książek w Twoim domu bez pozwolenia na budowę.

To najprostszy sposób na dodanie wnętrzom przytulności. W każdej Hycie znajdziesz co najmniej jedną ścianę, którą możesz zabudować półkami na książki. Dotyczy to również mniejszych domów mieszkalnych do 35m2 powierzchni zabudowy. Jest to również idealny sposób, by nadać dźwiękom w pomieszczeniu bardziej miękkiego brzmienia. 

Ciekawym pomysłem jest zabudowanie regałami na książki przestrzeni przy balustradzie antresoli. Zadbaj wówczas, by tylna część każdej półki była choć częściowo zamknięta. Zabezpieczysz w ten sposób osoby przechodzące na dole przed książkami spadającymi na głowę.

Zaproś rośliny do środka domu całorocznego na zgłoszenie.

Okna w części dziennej domów naszego projektu są bardzo duże. A to oznacza, że będziesz widzieć naturę cały czas, przebywając wewnątrz swojego domu. Jeśli jednak uwielbiasz rośliny w pomieszczeniach, możesz skorzystać z tego sposobu. Większe świetnie ozdobią rogi pomieszczenia. Mniejsze postawisz na stołach i ławach lub uzupełnisz nimi aranżację regałów.

Ten prosty zabieg wprowadzi przytulny klimat nawet do wnętrz urządzonych dość surowo.„Dobry dom musi być jak okręt,
Dobry gospodarz – jak kapitan.” Andrzej Waligórski

Dom na zgłoszenie budowy pełen zdjęć rodzinnych lub sztuki.

Zdjęcia rodzinne to oczywistość. Otaczając się wizerunkami ludzi, których kochasz, z miejsca nabierasz dobrej energii. Zgodnie z chińską sztuką feng shui zdjęć takich nie powinno się wstawiać do sypialni. Tam jest miejsce jedynie na fotografie pary, co buduje nastrój intymności.

Obrazy i rzeźby, jeśli mają zwiększyć przytulność wnętrz, trzeba dobierać bardzo ostrożnie. Przy rzeźbach zwróć uwagę na kształt. Wybieraj te o obłych, zaokrąglonych liniach. W obrazach liczy się przedstawiony motyw i kolory. Ciepłe barwy wzmagają przytulność. Jeśli nie lubisz ich w wersji intensywnej, postaw na ich rozbieloną wersję, czyli pastele.

Chcesz postawić domek letniskowy lub całoroczny? Myśl kadrami.

Istnieją w Internecie portale nastawione głównie na zdjęcia. Zobaczysz na nich przepiękne fotografie wnętrz jakby wyjętych z baśni o dobrym życiu. Gdy na nie patrzysz, nie masz najmniejszego problemu, by wyobrazić sobie siebie w takim pomieszczeniu. Tak samo podejdź do urządzania swojego domu na zgłoszenie całorocznego. Pomyśl na przykład, gdzie będziesz pić ciepłą herbatę lub kawę, która obudzi Cię do życia w mglisty poranek.
 

Następnie zamknij oczy. Odtwórz to, co pojawiło się w Twojej wyobraźni, biorąc pod uwagę najdrobniejsze szczegóły. Podobno profesjonalni biegacze wyobrażają sobie trasę wyścigu, nim w ogóle wejdą na tor. Tak samo możesz podejść do urządzania domu całorocznego, w którym będzie Ci miękko, ciepło i przytulnie.POROZMAWIAJMY O TWOIM DOMU MODUŁOWYM

Pozostańmy w kontakcie

Masz pytania odnośnie naszych projektów lub trybu pracy? Nie możesz się zdecydować? Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy najlepszą opcję.

Siedziba

Hyta sp. z o.o.
ul. Pomorska 55/8
50-217 Wrocław

Tel: +48 785 035 035

© Copyright 2024 HYTA.PL
Wizualizacje na stronie mają charakter poglądowy.

Hyta
English version | This site includes IP2Location data from https://lite.ip2location.com.