fbpx


HYTA INSPIRUJE

Bez pozwolenia na budowę postawisz już dom do 70m2 zabudowy bez kierownika budowy

Gdy żyjesz w smogu latami, nie zwracasz na niego uwagi. Przenika Twoje płuca, dostaje się do krwi, powoduje choroby, których nie potrafisz wyjaśnić. Smog, który wypełnia polskie miasta w zastraszającym stopniu. A potem, gdy masz już naprawdę dość, przeprowadzasz się blisko natury i budujesz własny dom do 70m2 powierzchni zabudowy na zgłoszenie.

Zobacz, co zmienia się wówczas w organiźmie.


W domu bez pozwolenia zaczynasz oddychać pełną piersią.

Zwróć uwagę na uczucie senności, które towarzyszy Ci aż do późnych godzin przedpołudnia. Wstawanie w mieście ciągnie się w nieskończoność. A to oznacza, że nie masz co marzyć o wykonaniu wszystkich swoich obowiązków szybko i sprawnie. Co gorsza cały dzień towarzyszy Ci chrypka, a w drogach oddechowych zbiera się wydzielina.

To efekt smogu. Po przeprowadzce blisko natury nagle magicznie zaczynasz budzić się bez trudności. A Twoje płuca są w stanie zaczerpnąć więcej powietrza.

Po budowie domu do 70m2 zabudowy masz zdecydowanie więcej energii.

To drugi efekt, jaki zauważysz. Niedotlenienie organizmu, którego doświadczasz w mieście, to nie tylko zagrożenie dla Twojego zdrowia. Smog to również prawdziwy złodziej Twojego czasu. Permanentne zmęczenie nie pozwala Ci na dobrą organizację. W rezultacie zabierasz obowiązki służbowe do domu, Twoje życie rodzinne zaczyna szwankować i dręczą Cię nieustanne wyrzuty sumienia.

Projekt domu 70 m2 i proste formalności. Mniej stresu na co dzień.

Po wybudowaniu domu jednorodzinnego nawet największe nerwusy nagle odkrywają w sobie nieprzebrane pokłady empatii i zrozumienia. Nabierają zdrowego dystansu do problemów dnia codziennego. Częściej uśmiechają się do swoich bliskich i do swojego odbicia w lustrze.

Z czego to wynika? Z tego, że w każdej chwili mogą odpocząć w zdrowym otoczeniu. I wdychać powietrze, które nie przyprawia ich o ból głowy.


Dom do 70 m2 na własnej działce to więcej pieniędzy w kieszeni.

Nie chodzi tu bynajmniej o opłaty. Oczywiście na swojej ziemi możesz zainwestować w ekologiczne i energooszczędne media. Lecz ważniejsze jest co innego. Policz, ile wydajesz każdego roku na lekarstwa. Zajrzyj do domowej apteczki. Na ile chorób masz w niej środki? Tabletki na ból zatok i na nudności. Proszki do rozcieńczania w wodzie i syropy na przeziębienie. Co jeszcze? Spójrz uważnie. Masz tego ogrom.

Dolicz jeszcze wydatki na służbę zdrowia. I uwzględnij czas spędzony na korytarzach przychodni. Gdy mieszkasz w zdrowym otoczeniu, Twój organizm służy Ci lepiej i dłużej. Bo powietrze nie osłabia jego naturalnych mechanizmów obronnychProjekty małych domów to pierwszy krok do wolności i zdrowia.

Polski Ład umożliwił budowanie bez kierownika budowy i dziennika budowy obiektów mieszkalnych. Ustawa wskazuje, że projekt budowlany domu do 70m2 musi być zgodny z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego lub warunkami zabudowy. Dzięki aktualizacji prawa budowlanego wybudujesz obecnie bez pozwolenia na budowę nie tylko budynek parterowy. Twój dom może mieć również poddasze użytkowe.POROZMAWIAJMY O TWOIM DOMU MODUŁOWYM

Pozostańmy w kontakcie

Masz pytania odnośnie naszych projektów lub trybu pracy? Nie możesz się zdecydować? Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy najlepszą opcję.

Siedziba

Hyta sp. z o.o.
ul. Pomorska 55/8
50-217 Wrocław

Tel: +48 785 035 035

© Copyright 2024 HYTA.PL
Wizualizacje na stronie mają charakter poglądowy.

Hyta
English version | This site includes IP2Location data from https://lite.ip2location.com.